ŁKP Kolejarz 0-4 Błękitni Dmosin

W dniu 27 sierpnia przyszło nam rozpocząć nowy sezon już w klasie A II grupy Łódzkiej. Mecz rozpaczał się o godz. 15:00 a naszym pierwszym przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Dmosin.

ŁKP Kolejarz 0:4 Błękitni Dmosin

Do około 70 min meczu spotkanie było bardzo wyrównane. Nawet można było pokusić się o stwierdzenie że to Kolejarz miał groźniejsze sytuacje pod bramką przeciwnika. Brak skuteczności spowodował że nie zdobyliśmy choć jednej bramki. Skutecznością popisali się zato goście bo gdy już doszli do pierwszej poważnej okazji to wykorzystali ją w bezlitosny sposób. Po pewnej chwili znów akcja gości i faul w naszej szesnastce, karny ! Szybkie dwie bramki nas skutecznie podłamały i kolejne dwie bramki straciliśmy w końcówce.
Drużyna Błękitnych pokazała nam ile czeka nas jeszcze pracy aby osiągnąć jakieś satysfakcjonujące wyniki więc nic tylko trenować i pracować ! KOLEJARZ MUSI PANOWAĆ !

Powiązana galeria: