ŁKP Kolejarz 9-0 Hetman Łódź

Przyszło nam rozegrać ostatnie już spotkanie na własnym boisku w tym sezonie. Mecz został rozegrany z drużyną Hetman Łódź, która wygrała ostatnie 4 kolejki więc spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Spotkanie mimo że rozgrywane było o godz. 15:00 to warunki były bardzo ciężkie bowiem tem. przekraczała 30 stopni.

Warto również nadmienić kolejny debiut w drużynie. Kolejny z trenerów młodzieżowych drużyn zdecydował się wesprzeć nasz team. Mianowicie bramkarz Artur Szóstak postanowił zwiększyć rywalizacje naszemu jedynemu dotychczas goalkeeperowi jakim jest Paweł Staniszewski. Na pewno podziała to budująco dla całej drużyny ! Powodzenia Trenerze !

Skład: Staniszewski(70 min. Szóstak)-Kaczmarek(18 min. Dawidowicz) ,Landrat , Bednarski, Mielczarek-Rembelski(45 min. Redecki), Kumur, Słoma(65 min. Szyjer), Danecki-Zganiacz, Gierosz

9:0 Zganiacz (as. Gierosz)

Pierwsza połowa była mniej efektowna od drugiej ponieważ skończyła się wynikiem 2:0

Worek z bramkami na dobre został rozwiązany w drugiej połowie. Już na początku bodajże przez 15 min strzeliliśmy 4 bramki.
Zostało nam ostatnie spotkanie z Klub Sportowy "Victoria" Łódź które odbędzie się 11 czerwca o godz. 17:00 na stokach przy ulicy Potokowej 12. Wszystkich gorąco zapraszamy :)