LZS Justynów 4-2 ŁKP Kolejarz
W dniu 08/10/2016 pojechaliśmy na wyjazdowy mecz do Justynowa z miejscowa drużyną LZS Justynów. Mecz rozpoczął się o godz 15:30.
Pierwsze minuty meczu zagraliśmy bardzo dobrze co potwierdza zdobyta przez nas bramka. Po rzucie rożnym do piłki dobiega Piotrek Gertner i umieszcza ją pod poprzeczką. Niestety bardzo szybko tracimy prowadzenie. Pojedynek sam na sam przegrywa nasz bramkarz. Jednak nie poddajemy się i znów wychodzimy na prowadzenie za sprawą Mateusza Mielczarka. Tak jak poprzednio nie potrafimy utrzymać prowadzenia choćby 5 min. Niefortunnie do własnej bramki piłkę pakuje Mariusz Bednarski. Po dośrodkowaniu wzdłuż bramki pechowo próbował wybijać piłkę.
W drugiej połowie również mieliśmy swoje okazje jednak skuteczniejsi byli nasi przeciwnicy. Ostatecznie przegrywamy 4:2